Head of Consulting (Solution & Delivery)

  • Full time
  • Prague HQ, CZ
  • On-site

I am interested

Máš drive a vysoké ambice posouvat věci ku předu tak, aby bylo vidět kus tvé odvedené práce? Nechybí ti proaktivita a chceš mít odpovědnost za projekty od A až po Z? 

Aktuálně hledáme zkušeného Head of Solution Delivery, který převezme klíčovou roli ve vedení týmu Solution Delivery. Hlavním cílem této pozice je zajistit efektivní a úspěšné doručení našich řešení zákazníkům a zabezpečit optimální fungování týmu v rámci naší organizace. Zároveň se bude podílet na strategickém směrování tohoto oddělení. 

 

 Hlavní odpovědnosti: 

1. Projektový management: budeš mít hlavní zodpovědnost za vedení projektů od jejich počáteční fáze proof of concept a onboardingu zákazníka až po vyhodnocení KPIs zákazníka. To zahrnuje pečlivé plánování, sledování časových harmonogramů projektů a dodávání jednotlivých projektů v dohodnutém čase a s vysokou kvalitou. 

2. Budování a vedení týmu Solution Delivery: tvým úkolem bude sestavit a nastavit správné fungování Solution Delivery týmu, který se skládá převážně z konzultantů a analytiků. Budeš zodpovědný za jejich rozvoj a motivaci, aby tým efektivně spolupracoval na dosažení společných cílů a poskytoval tak vysokou úroveň služeb našim zákazníkům. Zároveň budeš úzce spolupracovat s oddělením produktu. 

3. Tvorba a proces plánu integrace a definování úspěchu u zákazníka: připravit a nastavit plán integrace, který bude sloužit jako klíčový dokument pro efektivní provádění projektů a zabezpečení optimálního nasazení našich řešení u zákazníka. Budeš úzce spolupracovat s oddělením Sales na přípravě Return on Investment (ROI) analýzy, která bude sloužit k posouzení ekonomické efektivity našich řešení a zajištění spokojenosti zákazníků. 

 

Požadavky pro tuto pozici: 

  •  Zkušenost s řízením projektů. 
  •  Minimálně 4 roky zkušenosti v oblasti supply chain, retailu nebo řízení zásob, buďto na pozici projektového manažéra nebo na pozici senior konzultanta. 
  •  Mezinárodní spolupráce si vyžaduje schopnost komunikovat skvěle v angličtině (požadovaná úroveň C1-C2). Další jazyk velkou výhodou. 
  •  Ochota cestovat za klienty po celém světě, zejména v Evropě a Severní Americe. 
  •  Schopnost porozumět a interpretovat data. 
  •  Hledáme někoho, kdo bude proaktivně hledat a přicházet s náměty na rozvoj a zlepšování našich služeb i aplikace ve spolupráci s naším týmem. 

 

Are you interested?

We support sustainability and end-customer experience in-store shopping by turning obsolete and excessive inventory into well-selling items. If you want to define the future standards in retail, join our team.

© 2023 YDISTRI, SE. Boudníkova 2506/3, 180 00, Prague 8, Czech Republic. All rights reserved.

  • microsoft_gold_partner